Atrakcyjna lokalizacja do spacerowania z psem Buldog Francuski w Tczewie

Jeśli chcesz poszkolić psa Buldog Francuski w Tczewie, na pewno odwiedź Park im. Mikołaja Kopernika. Miejsce też jest dobre do odpoczynku od zgiełku miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ulubionej muzyki. Dobrym pomysłem jest udać się w to miejsce pragnąć spotkać innych właścicieli piesków, z którymi będzie możliwość porozmawiać o czworonogich pupilach. Wiosna to najlepszy czas, aby pozwiedzać park i zobaczyć soczystą, żywą zieleń, chociaż i inne okresy roku również posiadają własne walory. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zazwyczaj łatwo tu spotkać tu kogoś ciekawego do zabawy, lub odkrywać drzewa i krzewy o nietypowych kształtach i zapachach.

Spędzając czas w parku z psem pamiętaj o kilku normach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po psie.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanego wybiegu dla psa, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Psa nie można pozostawiać bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Tczewie

Miejski park oznacza każdą lokalizację naturalistyczną w mieście, która została wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych celów rekreacyjnych, edukacyjnych czy wypoczynkowych. Dodatkowo stwarza prawidłowe uwarunkowania do realizowania aktywnego trybu życia, co bezpośrednio przekłada się na stan naszego zdrowia. Ten Park obejmuje alejki, tereny piknikowe, malownicze widoki, dlatego też strefa ta jest tak bardzo popularnym miejscem wytchnienia. Niezłe miejsce do przeżywania chwil wytchnienia w upalne dni dla spacerowiczów, a także dla tych co mają sportowego ducha w sobie. Dlatego też przemierzając z psem Buldog Francuski województwo Pomorskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Wojska Polskiego, Przedmieście Berlińskie Wschodnie, Tczew, powiat tczewski, województwo pomorskie, 83-110, Polska

Dodaj komentarz