Dobra strefa do szkolenia Buldoga Francuskiego w Olecku

Zamierzasz poćwiczyć z psem Buldog Francuski w Olecku, koniecznie sprawdź Park Miejski. Jest tu tak dużo do zobaczenia i zrobienia, że ​​i tak można spędzać przyjemnie całe dnie na sielankowym wypoczynku pod gołym niebem. Ten zielony obszar daje idealne uwarunkowania, aby zapewnić psu konieczną codzienną porcję aktywności na świeżym powietrzu. Wyborną porą roku, podczas której warto poodwiedzać park jest jesień, wtedy też jego roślinność jest żywym obrazem złotych, czerwonych i pomarańczowych liści. Jeśli Twój pies choć jeden raz wstąpi łapą do tego parku stanie się jego wielkim wielbicielem i samemu będzie wyrywał cię z domu na długi spacer.

Nie zapominajmy o poniżej przedstawionych regułach przebywając w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanej przestrzeni dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez dozoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Olecku

Miejski park według definicji to uporządkowany publicznie dostępny, obszar miejskiej zieleni pełniący funkcje wypoczynkowe i rekreacyjne, a nierzadko także treningowe i inne. Dodatkowo przez to, że parki wabią mieszkańców generują lepsze możliwości zatrudnienia i wzmacniają lokalną gospodarkę. Park ten cechuje się szerokimi, otwartymi plenerami, idealnymi na wypad lub aktywny wypoczynek. Jeżeli lubisz biegać pośród zieleni, warto wziąć pod uwagę ten park planując twoją kolejną trasę na przebieżkę. Tę zieloną strefę należy wziąć pod uwagę będąc na wycieczce z psem Buldog Francuski w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Adres parku: Plac Wolności, Osiedle nad Legą, Olecko, gmina Olecko, powiat olecki, województwo warmińsko-mazurskie, 19-401, Polska

Dodaj komentarz