Fajne miejsce na przechadzkę z psem Buldog Francuski w Lęborku

Chciałbyś szkolić psa Buldog Francuski w Lęborku, na pewno odwiedź Park im. Bolesława Chrobrego. Jest tu tak dużo do zobaczenia i zrobienia, że ​​można spędzać przyjemnie całe dnie na sielankowym relaksie pod chmurką. Dobrym zamiarem jest zabrać psa w tą zieloną przestrzeń pragnąć spotkać innych miłośników piesków, z którymi będzie możliwość wymienić się doświadczeniami na temat czworonogich pupilów. Lato to zdecydowanie najpozytywniejsza pora roku, podczas której można korzystać z parku, aby delektować się odpoczynkiem i spacerami wśród bujnej roślinności. Super miejsce dla psów, które mogą tu poniuchać i poszperać co kryje się w trawie, jak również spotkać inne psiaki.

Będąc w parku z psem pamiętaj o paru zasadach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanego obiektu dla psów czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez opieki.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Lęborku

Park miejski łatwo zdefiniować jako publiczny obszar naturalistyczny w mieście służący rekreacji i wypoczynku. Kolejną istotnym celem jest zagwarantowanie strefy niezbędnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców, które wymagają zagospodarowanego obszaru pośród zieleni miejskiej. Bardzo urokliwy park na terenie miasta, który oferuje ławki, zieleń, alejki, a także kapitalne trasy na spacer z pieskiem lub relaks w miejskim zgiełku. Park miejski to niezwykle popularne miejsce spotkań mieszkańców, poszukujących żwawego odpoczynku, chwili wytchnienia lub spacerów. Fajnie jest znaleźć parę chwil i przemierzając z psem Buldog Francuski województwo Pomorskie poćwiczyć w tym miejscu.

Adres parku: Krąg kamienny, Piękna, Lębork, powiat lęborski, województwo pomorskie, 84-300, Polska

Dodaj komentarz