Idealna miejscówka do treningu Buldoga Francuskiego w Tarnowskich Górach

Chciałbyś pobiegać z psem Buldog Francuski w Tarnowskich Górach, sprawdź koniecznie Park Miejski. Chcąc odetchnąć od gwaru miasta warto wybrać się na tę strefę zieleni i oddać się przyjemnym elementom życia. Podczas przechadzek natkniemy się tu na co niemiara ciekawych miejsc, gdzie da się zrobić swojemu psiakowi super fotki, by udostępnić je na blogu lub na facebooku. Jednoznacznie nie da się określić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najbardziej czarujące, dlatego też należy zweryfikować jego uroki zimą, jesienią, latem i wiosną. Twój pies chętnie będzie wracał w to miejsce wiedząc, że przeżyte tu chwile zawsze są pełne wrażeń i radości.

Nie zapomnij o tych zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma dedykowanej powierzchni dla psa czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Psa nie należy zostawiać bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego pieska.

Park miejski w Tarnowskich Górach

Park miejski definiuje każdą lokalizację naturalistyczną w mieście, która została wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych celów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Oprócz tego podnosi również odporność miast, a na dodatek łagodzi następstwa niektórych niepożądanych sił przyrody takich jak powódź czy susza. Ten park wyróżnia się otwartymi, szerokimi przestrzeniami, idealnymi na piknik lub żwawy odpoczynek. Park gwarantujący tak istotną zieleń kusi spacerowiczów, biegaczy, rolkarzy i rowerzystów niezależnie od wieku. Sprawdź z psem Buldog Francuski województwo Śląskie i zajrzyj tu, aby pochodzić razem z nim.

Adres parku: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Lyszcze, Śródmieście – Centrum, Tarnowskie Góry, powiat tarnogórski, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 42-600, Polska

Dodaj komentarz