Odpowiedni teren na spacery z psem Buldog Francuski w Nowej Soli

Jeśli chcesz szkolić psa Buldog Francuski w Nowej Soli, na pewno odwiedź Park przy Kaczej Górce. Miejsce też jest dobre do relaksu od zgiełku miasta, posłuchania na telefonie ulubionej muzyki czy poczytania książki. Dla Twojego psiaka przebywanie w parku to świetna zabawa i możliwość progresu psychoaktywnego w miejskim otoczeniu. Lato to chyba najpozytywniejsza pora roku, podczas której można odwiedzić ten park, aby delektować się spacerami i odpoczynkiem pośród bujnej roślinności. Wielu psom ten zakątek ewidentnie przypadnie do gustu zważywszy na fakt, że może tu spotkać wiernych czworonogich kamratów i zachęcić ich do zabawy.

Spędzając czas w parku z psem nie zapominajmy o paru normach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psa, nie zapomnij, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy zostawiać bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Nowej Soli

Miejski park z definicji to zorganizowany publicznie dostępny, obszar miejskiej zieleni spełniający funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe, a nierzadko także sportowe i inne. Dodatkowo stwarza prawidłowe warunki do prowadzenia aktywnego wypoczynku, co przekłada się bezpośrednio na stan naszej kondycji. Ten park cechuje się szerokimi, otwartymi przestrzeniami, perfekcyjnymi na wypad lub żwawy odpoczynek. Cudowne miejsce dla złaknionych odprężenia mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się na zielonej przestrzeni, by porzucać frisbee i przyswajać trochę promieni słonecznych. Dla psów Buldog Francuski województwo Lubuskie oferuje mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Cicha, Stare Żabno, Nowa Sól, powiat nowosolski, województwo lubuskie, 67-100, Polska

Dodaj komentarz