Super miejsce do treningu Buldoga Francuskiego w Piekarach Śląskich

Planujesz pospacerować z psem Buldog Francuski w Piekarach Śląskich, obowiązkowo sprawdź Park Kalwaria. To miejsce, gdzie można choć na chwilę przycupnąć na ławce i odpocząć pod drzewem dla ochłody w ciągu letnich, upalnych dni. Park jest wprost idealnym miejscem, aby rozpocząć socjalizację szczeniaka z racji, że na tym terenie łatwo o spotkanie z innymi psami spacerującymi z opiekunami. Lato to zdecydowanie najprzyjemniejsza pora roku, podczas której można korzystać z parku, aby delektować się spacerami i odpoczynkiem pośród bujnej zieleni. Pies z pewnością polubi to miejsce, zazwyczaj łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy, lub obwąchiwać krzewy i drzewa o niespotykanych kształtach i zapachach.

Pamiętajmy o paru normach będąc w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wyznaczonego obszaru dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie powinno się pozostawiać bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Piekarach Śląskich

Miejski park definiuje każdą strefę naturalistyczną w mieście, która jest wyznaczona i doglądana przez miasto do publicznych zamiarów rekreacyjnych, edukacyjnych czy wypoczynkowych. Również przez to, że parki wabią mieszkańców generują możliwości zatrudnienia i wzmacniają miejscową gospodarkę. W parku znajdziemy niezwykły pejzaż i każdego dnia nęci wielu miłośników miejskiej zieleni, którzy chcą odpocząć w naturalnym pięknie. Obiekt ten daje możliwość osobom bez względu na wiek zorganizowanie sobie czasu na fizycznych aktywnościach jak fitness czy gimnastyka. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów Buldog Francuski w województwie Śląskim.

Adres parku: Osiedle Buczka, Osiedle Wieczorka, Piekary Śląskie, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-940, Polska

Dodaj komentarz