Super miejscówka do szkolenia Buldoga Francuskiego w Olsztynie

Jeśli chcesz potrenować z psem Buldog Francuski w Olsztynie, sprawdź obowiązkowo Park Centralny. Jest to przednie miejsce na przejażdżkę rowerem, na rolkach czy deskorolce w zależności co kto lubi. Pies jak i opiekun do życia nie może się obejść bez świeżego tlenu, dlatego też należałoby skorzystać z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Warto bywać tu przez cały rok, by rozkoszować się malowniczymi krajobrazami oraz uprawiać sport na świeżym powietrzu. Pies poczuje się jak ryba w wodzie na tym zielonym rejonie pełnym krzewów, drzew i chętnie więc tu powróci.

Pamiętajmy o tych regułach będąc w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma odpowiedniego obiektu dla psów czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Olsztynie

Park miejski to otwarta zielona przestrzeń udostępniona ogółowi mieszkańców, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także która jest także miejscem familijnej zabawy i rekreacji. Następną ważną misją jest zagwarantowanie strefy potrzebnej do urzeczywistnienia naszych planów, które wymagają zagospodarowanego terenu wśród zieleni. W parku znajdziemy zdumiewający pejzaż i każdego dnia nęci dużą liczbę miłośników wielkomiejskiej zieleni, pragnących wypocząć w zharmonizowanym pięknie. Dobre miejsce do przeżywania chwil wytchnienia w upalne dni dla spacerujących i dla tych co mają sportowego ducha w sobie. Dla psów Buldog Francuski województwo Warmińsko-Mazurskie oferuje wiele przyjaznych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: aleja miasta Offenburg, Stare Miasto, Śródmieście, Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie, 10-015, Polska

Dodaj komentarz