Świetny teren do socjalizacji Buldoga Francuskiego w Jaworze

Chciałbyś socjalizować szczeniaka psa Buldog Francuski w Jaworze, koniecznie weź pod uwagę Park Miejski. Miejsce też jest dobre do odpoczynku od gwaru miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ciekawej audycji. Podczas spacerowania natkniemy się tu na sporo atrakcyjnych miejscówek, gdzie możemy zrobić psiakowi wyjątkowe fotografie, by udostępnić je w mediach społecznościowych lub na blogu. Do parku najprzyjemniej przybyć w ciepłych porach roku, latem jesienią, wiosną i latem, również jednak zimą to miejsce zauroczy przybywających swoją wyjątkową atmosferą. Dla każdego psiaka ten obszar jest rajem, w którym może obwąchiwać drzewa, kwiaty i krzewy, a także poharcować z innymi psami.

Przebywając w parku z psem nie zapominajmy o paru normach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wyznaczonej strefy dla psa, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno zostawiać bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne oddzielaj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Jaworze

Miejski park według definicji to uporządkowany publicznie dostępny, obszar miejskiej zieleni spełniający funkcje wypoczynkowe i rekreacyjne, a nierzadko także treningowe lub inne. Również dzięki temu, że parki przyciągają mieszkańców stwarzają lepsze możliwości zatrudnienia i wzmacniają lokalną ekonomię. Znajdziemy tu trochę fajnych zakątków z ławkami, można posiedzieć, spowolnić czas na chwilę i wyciszyć się w kojącej zieleni miejskiej. Idealne miejsce dla spragnionych odpoczynku mieszkańców, chętnych gromadzić się na zielonej przestrzeni, aby rzucać frisbee i przyswajać trochę promieni słonecznych. Fajnie jest poświęcić chwilę czasu i odwiedzając z psem Buldog Francuski woj. Dolnośląskie pospacerować w tym miejscu.

Adres parku: Andrzeja Struga, Osiedle Księcia Bolka I, Jawor, powiat jaworski, województwo dolnośląskie, 59-400, Polska

Dodaj komentarz