Wspaniały teren na spacer z psem Buldog Francuski w Kaliszu

Masz w planach wybiegać psa Buldog Francuski w Kaliszu, odwiedź obowiązkowo Park Miejski. Nie ma problemu, by przy robieniu tu wielu rzeczy zatrzymać się na małe fascynujące chwile, takie jak powąchanie roślin. Podczas spacerowania znajdziemy tu co niemiara oryginalnych miejsc, gdzie możemy zrobić naszemu psu wyjątkowe zdjęcia, aby udostępnić je na blogu lub na facebooku. Wyborną porą roku, podczas której trzeba odwiedzić park jest jesień, to wtedy jego drzewa są żywym pokazem złotych, czerwonych i pomarańczowych liści. Super zielone miejsce dla psów wszelkich gabarytów i maści, które lubią szwendać się po śladach i zapachach innych psin.

Będąc w parku z psem nie zapominajmy o kilku normach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanego wybiegu dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno pozostawiać bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Kaliszu

Miejski park to otwarta zielona strefa udostępniona ogółowi miejscowych, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca również obszarem rodzinnej zabawy i rekreacji. Dodatkowo dzięki temu, że parki przyciągają mieszkańców generują lepsze możliwości zatrudnienia i wzmacniają miejscową gospodarkę. Park ma w ofercie liczne alejki, gwarantując tym odwiedzającym optymalne okoliczności do miłego wypoczynku. Park miejski to ochoczo uczęszczane miejsce spotkań mieszkańców, poszukujących żwawego relaksu, spacerów lub chwili wytchnienia. Odwiedź z psem Buldog Francuski woj. Wielkopolskie i wstąp tutaj, aby pochodzić razem z nim.

Adres parku: Łazienna, Osiedle Stefana Szolc-Rogozińskiego, Śródmieście I, Kalisz, województwo wielkopolskie, 62-800, Polska

Dodaj komentarz