Atrakcyjne miejsce do ćwiczeń Buldoga Francuskiego w Namysłowie

Jeśli chcesz trenować psa Buldog Francuski w Namysłowie, obowiązkowo weź pod uwagę Park Północny. Miejsce też jest dobre do odpoczynku od zgiełku miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ciekawej audycji. Podczas spacerów znajdziemy tu co niemiara atrakcyjnych miejsc, gdzie można cyknąć naszemu psiakowi super fotografie, by udostępnić je na blogu lub w mediach społecznościowych. Sympatyczne miejsce aby podziwiać malownicze widoki i oddawać się sportom, które można odwiedzić też o dowolnej porze dnia i roku. Pies z pewnością pokocha to miejsce, zazwyczaj można napotkać tu bratnią duszę do zabawy oraz odkrywać krzewy i drzewa o nietypowych zapachach i kształtach.

Pamiętajmy o kilku regułach spędzając czas w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po swoim psie.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego wybiegu dla psów czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Namysłowie

Park miejski definiuje każdą lokalizację naturalistyczną w środowisku miejskim, która została wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych zamiarów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Następną istotnym celem jest zagwarantowanie strefy potrzebnej do urzeczywistnienia naszych planów wymagających zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. Park oferuje liczne ścieżki, gwarantując tym uczęszczającym optymalne okoliczności do miłego wypoczynku. Obmyślając weekendowy wypad na piknik razem z rodziną, koniecznie wpadnij do tego parku, który jest niemal stworzony do takiej rekreacji. Dlatego też odwiedzając z psem Buldog Francuski woj. Opolskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Kazimierza Pułaskiego, Stare Miasto, Namysłów, gmina Namysłów, powiat namysłowski, województwo opolskie, 46-140, Polska

Dodaj komentarz