Ciekawy teren na przechadzkę z psem Buldog Francuski w Ciechanowie

Chciałbyś potrenować z psem Buldog Francuski w Ciechanowie, obowiązkowo weź pod uwagę Park im. Marii Konopnickiej. Nie ma przeszkód, by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe fascynujące momenty, takie jak wąchanie kwiatów i krzewów. Park jest wprost doskonałym punktem, aby rozpocząć socjalizację młodego pieska zważywszy, że w tym obszarze nietrudno o kontakt z innymi psami spacerującymi z opiekunami. Miejsce to jest urokliwe tak samo o świcie jak i wieczorem, a zmieniające się pory roku dodatkowo dodają mu własny niepowtarzalny nastrój. Każdemu psu to miejsce na pewno trafi w gusta zważywszy na fakt, że może tu natrafić na wiernych czworonogich kumpli i zaprosić ich do figli.

Nie zapomnij o tych zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonego wybiegu dla psa, nie zapomnij, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być zostawiony bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Ciechanowie

Miejski park według definicji to uporządkowany publicznie dostępny, miejski obszar zieleni pełniący zadanie wypoczynkowe i rekreacyjne, a często również treningowe itp. Kolejną istotnym celem jest zagwarantowanie strefy niezbędnej do realizacji naszych planów wymagających użytkowego terenu pośród zieleni. Park oferuje zdumiewający krajobraz i każdego dnia nęci wielu miłośników wielkomiejskiej zieleni, którzy chcą odpocząć w zharmonizowanym pięknie. Piękne, zadbane i ciche miejsce dla spacerujących w każdym wieku, chcących zrelaksować się i podziwiać naturę. Odwiedź z psem Buldog Francuski woj. Mazowieckie i zajrzyj tu, aby pospacerować z nim.

Adres parku: 3 Maja, Śródmieście, Ostatni Grosz, Ciechanów, powiat ciechanowski, województwo mazowieckie, 06-400, Polska

Dodaj komentarz