Dobra lokalizacja na wyjścia z psem Buldog Francuski w Kole

Chciałbyś poszkolić psa Buldog Francuski w Kole, sprawdź obowiązkowo Park 600-lecia. Nie ma przeszkód, by robiąc tu wiele rzeczy przystanąć na małe magiczne chwile, takie jak wąchanie roślin. W czasie spacerów napotkamy tu sporo ciekawych miejsc, gdzie da się strzelić swojemu pieskowi super fotografie, po to by pochwalić się nimi na blogu lub na instagramie. Do parku najsympatyczniej przyjść w cieplejszych okresach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również zimą to miejsce zauroczy przybywających jego wyjątkową aurą. Dla psa to miejsce jest oazą, w której może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, jak również pobawić się z napotkanymi psami.

Pamiętaj o paru regułach przebywając w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po innych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma dedykowanej strefy dla psów pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie powinien być pozostawiony bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, wykorzystaj nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Kole

Park miejski to publicznie otwarta zielona przestrzeń udostępniona ogółowi miejscowych, poświęcona do społecznej edukacji i integracji, a także która jest również miejscem familijnej rekreacji i zabawy. Następną istotnym celem jest zapewnienie strefy potrzebnej do realizacji naszych planów wymagających użytkowego terenu pośród zieleni miejskiej. Nader przyjemny park na terenie miasta oferujący alejki, ławki, zieleń, a także dobre trasy na przechadzkę z pieskiem lub relaks w zgiełku miasta. Dobre miejsce do przeżywania momentów wytchnienia w słoneczne dni dla spacerujących i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Nie przegap tej strefy będąc z psem Buldog Francuski w woj. Wielkopolskim.

Adres parku: Aleja Czesława Freudenreicha, Stare Miasto, Warszawskie Przedmieście, Koło, powiat kolski, województwo wielkopolskie, 62-600, Polska

Dodaj komentarz