Idealna strefa do treningu Buldoga Francuskiego w Mińsku Mazowieckim

Chciałbyś spacerować z psem Buldog Francuski w Mińsku Mazowieckim, obowiązkowo sprawdź Park Dernałowiczów. To miejsce, które dosłownie daje tchnienie świeżego powietrza od ruchu ulicznego, w którym warto zrelaksować się. Pies jak i człowiek, by żyć nie może się obejść bez czystego powietrza, z tego powodu należałoby skorzystać z zielonej przestrzeni, oferowanej przez to miejsce. Aby odwiedzić park i podziwiać soczystą, żywą zieleń kapitalną chwilą roku jest wiosna, a także lato. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zazwyczaj łatwo tu spotkać tu kogoś ciekawego do zabawy oraz odkrywać drzewa i krzewy o niespotykanych zapachach i kształtach.

Nie zapomnij o paru regułach będąc w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po psie.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po nieznajomych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma odpowiedniej przestrzeni dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie można pozostawiać bez dozoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Mińsku Mazowieckim

Miejski park to publicznie otwarta zielona strefa dostępna dla ogółu miejscowych, przeznaczona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca także miejscem rodzinnej rekreacji i zabawy. Oprócz tego podnosi również odporność miast, a na dodatek łagodzi następstwa pewnych negatywnych żywiołów takich jak susza czy powódź. Bardzo urokliwy park na terenie miasta, który oferuje ławki, zieleń, alejki, a także kapitalne miejsce na przechadzkę z pieskiem czy też na odpoczynek w miejskim zgiełku. Park miejski to ochoczo uczęszczane miejsce spotkań mieszkańców, poszukujących żwawego odpoczynku, chwili wytchnienia lub spacerów. Koniecznie sprawdź tą zieloną miejscówkę będąc z psem Buldog Francuski w woj. Mazowieckim.

Adres parku: Walerego Wróblewskiego, Mińsk Mazowiecki, powiat miński, województwo mazowieckie, 05-300, Polska

Dodaj komentarz