Wspaniałe miejsce do spacerowania z psem Buldog Francuski w Ostródzie

Jeśli chcesz potrenować psa Buldog Francuski w Ostródzie, odwiedź obowiązkowo Park przy Amfiteatrze. To miejsce, w którym można choć przez chwilę przycupnąć na ławce i odprężyć się w cieniu drzew dla ochłody w trakcie upalnych, letnich dni. Jeśli chcemy dokonać socjalizacji szczeniaka, to dobrym terenem do tego jest park, gdzie planowo przyzwyczaimy pieska do otaczającego świata. Jednoznacznie nie można określić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najbardziej czarujące, dlatego też wypada sprawdzić jego atuty latem, zimą, wiosną i jesienią. Świetne miejsce dla psów wszelkich gabarytów i maści, lubiących wędrować po śladach i zapachach innych psin.

Przebywając w parku z psem pamiętajmy o kilku zasadach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psa, nie zapomnij, że czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Pies nie powinien być pozostawiony bez opieki.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pupila.

Park miejski w Ostródzie

Miejski park to publicznie otwarta zielona strefa udostępniona ogółowi mieszkańców, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca także obszarem rodzinnej rekreacji i zabawy. Co ważne zwiększa też odporność miast, a także łagodzi skutki pewnych negatywnych sił przyrody takich jak powódź czy susza. Znajdziemy tu trochę fajnych zakątków z ławkami, można przycupnąć, spowolnić czas na chwilę i wyciszyć się w przyjemnej miejskiej zieleni. Miejski park to ochoczo uczęszczane miejsce zgromadzeń mieszkańców, którzy szukają żwawego odpoczynku, chwili wytchnienia lub spacerów. Dla psa Buldog Francuski województwo Warmińsko-Mazurskie oferuje mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Adama Mickiewicza, Stare Miasto, Ostróda, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie, 14-100, Polska

Dodaj komentarz